Відгуки наших паціентів
Тут ми передруковуємо відгуки деяких наших паціентів:
Галина
Доброго дня!Хочу поділитися з Вами своїм досвідом лікування з "Астрадалом".В мене проблеми з яєчниками почалися ще в підлітковому віці(зара мені 27).Постійні кісти,болючі менструації,ПМС який міг бути і до двох тижнів.В 16 років мені вирізали кісту лівого яйника.Операція проводилася не лапароскопічно,просто розрізали живіт і все.Як наслідок залишилися спайки і шрам.Через пів року після операції знову кіста. На протязі останіх декількох місяців я зробила 3 УЗД.Всі показали кісту лівого яйника і полікістоз з кістою в середині правого.Кісту правого змогла "забрати" за допомогою невеличкого курсу гормональних.Вже збирали гроші на операцію.Коли почула про "Астрадал",то,чесно кажучи,вірилося не дуже.Але вирішила попробувати.Пройшла курс до 7-ми медових масажів з пропіткою "Астрадалом".Після того пройшла УЗД.Була в шоці від побаченого.Кіст немає,полікістозу також.Менструації покращилися,стали безболісними,самопочуття покращилося.Також шрам став менш чутливішим(раніше коли доторкалася до нього,то були не приємні відчуття).Скоро знову пройду ще одне УЗД,щоб переконатися остаточно.
валя
Помагає
Наталья
Пишу после 30-ти дневного курса. Я приехала из г.Днепропетровска 13.02.2014г., на стационарное лечение- на 2 недели.Были большие проблемы с позвоночником - трaвма после падения с крыши, смещение дисков, 4 протрузии в шейном отделе и 4 протрузии в пояснично-крестцовом. После того, как диски были поставлены на место, начался курс массажей c пропиткoй экстрактом "Астрадал".Также было выявлено воспаление всей надкостницы на руках и ногах, розрыв капилляров на ногах, а возле щиколоток сплошное синее. После первых же процедур состояние заметно улучшилось, Кожа просто "съедала" экстракт мгновенно, боли от воспаления надкостницы стали утихать, мелкие капилляры бледнеть, боли после вправления дисков - стали тише, а к дню отъезда совсем не ощущались. Сейчас продолжаю дома пропитку всей спины, ног и рук.После процедуры спокойный сон, как после грудного молока спит младенец.Самое удивительное - ПРОПАЛ аппетит и кушать 1 раз в день вполне достаточно, но воды хочется пить - пью 2- 2,5 литра в день. Через 30 дней напишу!!! Благодарю ГОСПОДА и всех сотрудников этого прекрасного Центра "Відновлення".
лариса
Відчуваю,що повинна написати маленьку передмову,тому що досить часто стикаєшся з людьми,які скептично відносяться до фітотерапії,тим паче лікування травами захворювань хребта,суглобів,пухлин і т.п.До недавнього часу до них належала і я.В мене купа проблем з хребтом,а також багато інших проблем зі здоров'м.Лікувалась різними методами багато років,але результату не було,тому важко повірити в якийсь чудо-препарат.Відвідуючи масаж в центрі"Відновлення",неодноразово чула від людей,як з першого разу їм допомагає "Астрадал",знімаючи миттєво біль,поліпшуючи рухливість суглобів,що викликало в мене посмішку і думку:"Дякувати Богу хоч комусь допомагає,можливо,в них не такі проблеми,як в мене?"Як я тоді помилялась!!! Перша процедура "Астрадалом"істотних змін не принесла,після другої зменшився постійно ниючий біль в попереку,біль в ногах,а потім з кожним днем почали відбуватися неймовірні зміни в організмі:зникли постійні набряки на обличчі,покращився колір обличчя,місячні стали неболючими,біль в попереку пропав зовсім,змешилась капілярна сітка на ногах.
Ольга
В мене великі проблеми з хребтом (грижа,гемангіоми в хребцях та протрузія диску),через що болі в руці і спині на стільки сильні що в ночі практично не спала.Після того як мені порадили пройти курс з "Астрадалом" болі значно зменшились.І я дуже рада.Продовжую лікування.Дякую матінці природі та людині, яка не втратила зв"язок з нею,щоб донести до нас таке чудо-лікарство."
Ольга
"Астрадал" - очень хороший препарат. У меня артроз плечевого сустава, были сильные боли. руку не только вверх поднять не могла, а и пошевелить ею. После первого использования рука начала "ныть" в течении 2 часов. Но после этого боль утихла и на следующий день смогла поднять руку почти безболезненно. Хотя небольшая боль осталась(я втираю всего несколько дней),вижу сильные изменения в лучшую сторону. Спасибо большое за такой препарат
Оля
Мені також "Астрадал" допомагає, коли починає боліти спина ,тягне ногу , дочка втирає наніч цю рідину і я зранку вже не відчуваю болю.
Oksana
Препарат "Астрадал"- це дійсно унікальний препарат. Я почала приймати процедури із даним препаратом при болях у спині (процедури здійснює Євген Богданович Батюк). Результат миттєвий, біль стихає протягом процедури і до кінця процедури стає майже невідчутним, тобто при першій процедурі є уже позитивний результат. Так, як, я працюю весь день, то дія препарату тримається майже весь день. Після вправлення міжхребцевої грижі я продовжую користовуватись "Астрадалом". Препарат не тільки сприяє оздоровленню спини, але й організму в цілому (зменшились розміри родимок на спині і руках, болі у суглобі, пришвидшує відновлення ,а самсе оніміння ноги, добре впливає на шкіру обличчя-очищення шкіри без застосування додаткових масок, в заглі покращується стан здоров"я в цілому). Прцедури з "Астрадалом" можна здійснювати в доамашніх умовах. З Батюком Є.Б.я познайомилась у медичному центрі "Відновлення", де здійснювала вправлення міжхребцевої грижі у Григораша І.І."
Комментариев нет:
Отправить комментарий